Dogodki in novice

Nov uspeh našega plesalca

Na svetovnem prvenstvu v show dance-u, ki je potekalo od 26. 11. do 1. 12. 2012 v Riesi v Nemčiji je uspešno nastopil tudi Matic Bizjak - plesalec Plesne šole Kazina in dijak Gimnazije Vič.

Matic Bizjak je osvojil kar dve zlati in dve srebrni medalji. Naslov svetovnega prvaka je osvojil skupaj s soplesalci show mladinske skupine v kategoriji show formacije mladinci (točka Another brick, koreografija Mitja Popovski) in skupaj s soplesalko v kategoriji show pari mladinci (koreografija Mitja Popovski). Uspeh je dopolnil še z dvema 2. mestoma, ki ju je osvojil skupaj s soplesalci show mladinske skupine v kategoriji show male skupine mladinci (točka Novice, koreografija Mitja Popovski) in kot solist v kategoriji show solo mladinci (koroegrafija Mitja Popovski).

Plesalcu in koreografu iskreno čestitamo!