Dogodki in novice

Tina Turk in Katja Turk uspešni na Državnem prvenstvu v modernih tekmovalnih plesih

kratek opis

Na Državnem prvenstvu v modernih tekmovalnih plesih, ki poteka od 20. do 28. 6. 2015 v Medvodah sta uspešno nastopili tudi dijakinji naše šole.

Tina Turk in Katja Turk sta skupaj s soplesalci osvojili naslov državnih prvakinj v kategoriji show male skupine člani (točka Una palabra, koreografija Mitja Popovski) in bronasto medaljo v kategoriji jazz duo člani (koreografija Mitja Popovski). Tina je uspeh dopolnila še z dvema zlatima medaljama, ki ju je osvojila skupaj s soplesalcem v kategoriji show duo člani (koreografija Mitja Popovski) in skupaj s soplesalcem v kategoriji modern duo člani (koreografija Mitja Popovski), ter 5. mestom, ki ga je osvojila kot solistka v kategoriji modern solo članice (koreografija Mitja Popovski).

Ostale rezultate plesalcev in fotografije z Državnega prvenstva si lahko ogledate na naši spletni strani www.kazina.si.

Plesalkama in koreografu iskreno čestitamo!