Delovanje šole in pouk

Elektronski naslovi zaposlenih

V tej rubriki najdete elektronske naslove vseh zaposlenih na šoli. Za lažje iskanje lahko imena razvrstite po predmetnih oz. delovnih področjih ali pa po abecedi s klikom na gumba desno spodaj.

ime in priimek zaposlenega elektronski naslov
Sonja Artač biologija sonja@gimvic.org
Meho Avdagić fizika, laborant meho.avdagic@gimvic.org
Klara Ažman tajništvo tajnistvo@gimvic.org
Klemen Bajec informatika klemen@gimvic.org
Marija Boh geografija marija.boh@gimvic.org
Rok Capuder projekti rok.capuder@gimvic.org
Barbka Černe Gresl biologija barbara.cerne@gimvic.org
Andrej Domajnko športna vzgoja andrej.domajnko@gimvic.org
Katarina Drašler biologija, laborantka katarina.drasler@gimvic.org
Ajda Erjavec Bartolj svetovalna služba ajda.erjavec-bartolj@gimvic.org
Šarlota Flisek nemščina sarlota.flisek@gimvic.org
Patricija Frlež sociologija patricija.frlez@gimvic.org
Mara Gajić čistilke
Timothy David Gallagher angleščina, tuji učitelj tim.gallagher@gimvic.org
Maja Gerden angleščina maja.gerden@gimvic.org
Slobodana Gitanović čistilke
Mojca Glaser Tehovnik zgodovina mojca.glaser@gimvic.org
Nika Gomilar računovodstvo racunovodstvo@gimvic.org
Slavko Gornik hišnika
Marjan Gresl skrbnik informacijske tehnologije marjan.gresl@gimvic.org
Sonja Hercog spremljevalci gibalno-oviranega dijaka sonja.hercog@gimvic.org
Saša Jakopin kuhinja
Eva Jelen šolska prehrana eva.jelen@gimvic.org
Miriam Jereb Batagelj španščina miriam.jereb@gimvic.org
Jana Jerman geografija, sociologija jana.jerman@gimvic.org
Franc Jurčič hišnika
Darinka Kadunc Magajna zgodovina darinka.kadunc.magajna@gimvic.org
dr. Vida Kariž Merhar fizika vida.kariz.merhar@gimvic.org
Slavka Kastelic čistilke
Cedric Klein francoščina, tuji učitelj cedric.klein@gimvic.org
Blanka Klobučar angleščina blanka.klobucar@gimvic.org
Živa Kološa svetovalna služba ziva.kolosa@gimvic.org
Jakob Konda angleščina jakob.konda@gimvic.org
Mojca Kosi angleščina, slovenščina mojca.kosi@gimvic.org
Igor Kovač športna vzgoja igor.kovac@gimvic.org
mag. Alenka Krapež ravnateljica, informatika alenka@gimvic.org
Marjetka Krapež slovenščina marjetka.krapez@gimvic.org
Marko Kukec kuhinja
Hanka Lebič matematika hanka.lebic@gimvic.org
odsotna: Mateja Legan Crnoja angleščina mateja.legan.crnoja@gimvic.org
Tadej Legat fizika tadej.legat@gimvic.org
Marta Lukanec kemija marta.lukanec@gimvic.org
Veselka Lukić čistilke
Mojca Manfreda športna vzgoja mojca.manfreda@gimvic.org
Nejc Marinič športna vzgoja nejc.marinic@gimvic.org
Timotej Maroševič fizika timotej.marosevic@gimvic.org
Nives Mihelič Erbežnik matematika nives.mihelic.erbeznik@gimvic.org
dr. Marija Mihevc glasba marija.mihevc@gimvic.org
Matej Mlinar kuhinja
Alenka Mozer kemija alenka.mozer@gimvic.org
Tatjana Narobe računovodstvo tatjana.narobe@gimvic.org
Maša Novakovič angleščina, nemščina masa.novakovic@gimvic.org
Alenka Ocvirk Zelič slovenščina alenka.ocvirk.zelic@gimvic.org
Jana Ozimek slovenščina jana.ozimek@gimvic.org
Ljiljana Patrujkić čistilke
Denis Pavlin spremljevalci gibalno-oviranega dijaka, tajništvo denis.pavlin@gimvic.org
Anže Perne angleščina anze.perne@gimvic.org
Alenka Pikl Osole likovna umetnost alenka.pikl.osole@gimvic.org
Silvo Polanec kuhinja
dr. Matjaž Poljanšek sociologija matjaz.poljansek@gimvic.org
Helena Potočnik Vičar biologija helena.vicar@gimvic.org
Špela Povše Pistotnik matematika spela.povse.pistotnik@gimvic.org
Alida Radoman geografija alida.radoman@gimvic.org
Tadeja Rudolf Vahtar zgodovina tadeja.rudolf.vahtar@gimvic.org
mag. Edin Saračević filozofija edin.saracevic@gimvic.org
Petra Skenderija čistilke
Vida Slavič kuhinja
Andrej Smrdu kemija, pomočnika ravnateljice andrej.smrdu@gimvic.org
Brankica Stanišljević čistilke
Mojca Strmčnik Žemva nemščina mojca.strmcnik.zemva@gimvic.org
Majda Šajn Stjepić psihologija majda.sajn-stjepic@gimvic.org
Mirjam Šemrov slovenščina mirjam.semrov@gimvic.org
Tanja Šket slovenščina tanja.sket@gimvic.org
Vanja Špelko matematika vanja.spelko@gimvic.org
Andreja Šporar kemija, laborantka andreja.sporar@gimvic.org
Nataša Šuligoj pomočnika ravnateljice, matematika natasa.suligoj@gimvic.org
odsotna Ksenija Švigelj Mastikosa biologija, laborantka ksenija.svigelj.mastikosa@gimvic.org
Julijana Taseva francoščina, italijanščina julijana.taseva@gimvic.org
Marina Trost informatika marina.trost@gimvic.org
Lidija Vidmar knjižnica lidija.vidmar@gimvic.org
Romana Vrtačič matematika romana.vrtacic@gimvic.org
Vinka Vujanović čistilke
Sabrina Weiser nemščina, tuji učitelj sabrina.berlina@gmail.com
Nuša Završnik Ražen športna vzgoja nusa.zavrsnik.razen@gimvic.org
Marjana Žveglar kuhinja