Delovanje šole in pouk

Govorilne ure

Na Gimnaziji Vič imamo organizirane tedenske dopoldanske govorilne ure in skupne popoldanske govorilne ure.

V šolskem letu 2018/19 so štirikrat letno popoldanske govorilne ure, od 17. do 18. ure:

  • v torek 6. novembra 2018,
  • v torek 18. decembra 2018,
  • v torek 22. januarja 2019 in
  • v torek 16. aprila 2019.

Razpored dopoldanskih govorilnih ur

Za lažje iskanje lahko imena razvrstite po predmetnih oz. delovnih področjih ali pa po abecedi s klikom na gumba desno spodaj.

Angleščina

Maja Gerdentorek4. ura (10.55-11.40)zbornica
Maša Novakovičponedeljek2. ura (8.50-9.35)zbornica
Anže Perneponedeljek3. ura (9.40-10.25)zbornica
Blanka Klobučarčetrtek4. ura (10.55-11.40)kabinet ang
Mojca Kosisreda3. ura (9.40-10.25)kabinet ang, zbornica
Mateja Legan Crnojasreda7. ura (13.25-14.10)zbornica
tuji učitelj: Timothy David Gallagherčetrtek4. ura (10.55-11.40)kabinet ang

Biologija

Sonja Artačponedeljek6. ura (12.35-13.20)5. etaža/kabinet
Barbka Černe Gresltorek3. ura (9.40-10.25)zbornica
Helena Potočnik Vičarponedeljek3. ura (9.40-10.25)zbornica
laborantka: Ksenija Švigelj Mastikosapo dogovoru

Filozofija

mag. Edin Saračevićponedeljek6. ura (12.35-13.20)zbornica, kabinet humanistov

Fizika

dr. Vida Kariž Merharponedeljek4. ura (10.55-11.40)kabinet za fiziko
odsoten: Timotej Maroševičpo dogovoru
Gabi Španičsreda2. ura (8.50-9.35)kabinet za fiziko
Tadej Legatponedeljek5. ura (11.45-12.30)kabinet za fiziko
laborant: Denis Pavlinpo dogovoru

Francoščina

Julijana Tasevasreda5. ura (11.45-12.30)zbornica
tuji učitelj: Cedric Kleinsreda5. ura (11.45-12.30)zbornica

Geografija

Jana Jermantorek3. ura (9.40-10.25)zbornica
Alida Radomansreda5. ura (11.45-12.30)zbornica
Marija Bohsreda6. ura (12.35-13.20)zbornica

Glasba

dr. Marija Mihevcčetrtek5. ura (11.45-12.30)zbornica, kabinet humanistov

Informatika

Klemen Bajecsreda2. ura (8.50-9.35)kabinet informatike
mag. Alenka Krapežpo dogovoru
Marina Trosttorek2. ura (8.50-9.35)kabinet informatike

Italijanščina

Julijana Tasevasreda5. ura (11.45-12.30)zbornica

Kemija

Marta Lukanecponedeljek5. ura (11.45-12.30)zbornica
Alenka Mozerčetrtek4. ura (10.55-11.40)zbornica
Gašper Pernekponedeljek4. ura (10.55-11.40)zbornica
Andrej Smrdutorek4. ura (10.55-11.40)soba pom. ravn.
laborantka: Andreja Šporarpo dogovoru

Likovna umetnost

Alenka Pikl Osolesreda3. ura (9.40-10.25)zbornica

Matematika

Hanka Lebičtorek4. ura (10.55-11.40)zbornica
Nives Mihelič Erbežniksreda5. ura (11.45-12.30)zbornica
Vanja Špelkopetek3. ura (9.40-10.25)kabinet mat.
Nataša Šuligojtorek3. ura (9.40-10.25)soba pom. ravn.
Romana Vrtačičponedeljek6. ura (12.35-13.20)zbornica
Tatiana Elisabet Sušnikčetrtek6. ura (12.35-13.20)zbornica

Nemščina

Šarlota Flisekponedeljek3. ura (9.40-10.25)kabinet 2.t.j.
Maša Novakovičponedeljek2. ura (8.50-9.35)zbornica
Mojca Strmčnik Žemvatorek5. ura (11.45-12.30)zbornica
tuji učitelj: Sabrina Weiserpo dogovoru

Psihologija

Majda Šajn Stjepićponedeljek3. ura (9.40-10.25)zbornica

Slovenščina

Marjetka Krapežtorek3. ura (9.40-10.25)kabinet slo, zbornica
Alenka Ocvirk Zeliččetrtek3. ura (9.40-10.25)zbornica
Jana Ozimekpetek5. ura (11.45-12.30)kabinet slo, zbornica
Mirjam Šemrovponedeljek6. ura (12.35-13.20)zbornica
Tanja Šketsreda3. ura (9.40-10.25)zbornica
Mojca Kosisreda3. ura (9.40-10.25)kabinet ang, zbornica

Sociologija

dr. Matjaž Poljanšekčetrtek3. ura (9.40-10.25)družboslovni kabinet

Španščina

Miriam Jereb Batageljtorek5. ura (11.45-12.30)kabinet za 2.t.j.

Športna vzgoja

Igor Kovaččetrtek5. ura (11.45-12.30)kabinet švz
Mojca Manfredapetek4. ura (10.55-11.40)kabinet švz
Nejc Mariničtorek4. ura (10.55-11.40)kabinet švz
Žiga Reginasreda5. ura (11.45-12.30)kabinet švz
Nuša Završnik Raženpetek4. ura (10.55-11.40)kabinet švz

Zgodovina

Mojca Glaser Tehovniktorek5. ura (11.45-12.30)zbornica
Darinka Kadunc Magajnačetrtek5. ura (11.45-12.30)zbornica
Tadeja Rudolf Vahtarpetek5. ura (11.45-12.30)zbornica

Projekti

Rok Capuderpo dogovoru