Delovanje šole in pouk

Govorilne ure

Na Gimnaziji Vič imamo organizirane tedenske dopoldanske govorilne ure in skupne popoldanske govorilne ure.

V šolskem letu 2017/18 so štirikrat letno popoldanske govorilne ure, od 17. do 18. ure:

  • v torek 7. novembra 2017,
  • v torek 12. decembra 2017,
  • v torek 23. januarja 2018 in
  • v torek 17. aprila 2018.

Razpored dopoldanskih govorilnih ur

Za lažje iskanje lahko imena razvrstite po predmetnih oz. delovnih področjih ali pa po abecedi s klikom na gumba desno spodaj.

ime in priimek predmet dan ura prostor
Sonja Artač biologija četrtek 4. ura (10.55-11.40) 5. etaža/kabinet
Klemen Bajec informatika ponedeljek 3. ura (9.40-10.25) kabinet informatike
Marija Boh geografija torek 4. ura (10.55-11.40) zbornica
Barbka Černe Gresl biologija sreda 5. ura (11.45-12.30) zbornica
Andrej Domajnko športna vzgoja četrtek 3. ura (9.40-10.25) kabinet švz
Ajda Erjavec Bartolj svetovalna služba po dogovoru / svetovalna služba
Šarlota Flisek nemščina četrtek 4. ura (10.55-11.40) kabinet 2.t.j.
Patricija Frlež sociologija torek 2. ura (8.50-9.35) zbornica, družboslovni kabinet
Maja Gerden angleščina sreda 5. ura (11.45-12.30) zbornica
Mojca Glaser Tehovnik zgodovina ponedeljek 3. ura (9.40-10.25) zbornica
Eva Jelen šolska prehrana po dogovoru / kabinet
Miriam Jereb Batagelj španščina četrtek 7. ura (13.25-14.10) kabinet za 2.t.j.
Jana Jerman geografija, sociologija ponedeljek 3. ura (9.40-10.25) zbornica
Darinka Kadunc Magajna zgodovina ponedeljek 4. ura (10.55-11.40) zbornica
dr. Vida Kariž Merhar fizika ponedeljek 4. ura (10.55-11.40) kabinet za fiziko
Cedric Klein francoščina, tuji učitelj torek 5. ura (11.45-12.30) zbornica
Blanka Klobučar angleščina ponedeljek 5. ura (11.45-12.30) kabinet ang
Živa Kološa svetovalna služba po dogovoru / svetovalna služba
Jakob Konda angleščina petek 3. ura (9.40-10.25) kabinet ang
Mojca Kosi angleščina, slovenščina ponedeljek 5. ura (11.45-12.30) kabinet ang, zbornica
Igor Kovač športna vzgoja četrtek 4. ura (10.55-11.40) kabinet švz
mag. Alenka Krapež ravnateljica, informatika po dogovoru / soba ravnateljice
Marjetka Krapež slovenščina sreda 2. ura (8.50-9.35) kabinet slo, zbornica
Hanka Lebič matematika sreda 5. ura (11.45-12.30) zbornica
Tadej Legat fizika četrtek 4. ura (10.55-11.40) kabinet za fiziko
Marta Lukanec kemija torek 2. ura (8.50-9.35) zbornica
Mojca Manfreda športna vzgoja sreda 3. ura (9.40-10.25) kabinet švz
Nejc Marinič športna vzgoja sreda 5. ura (11.45-12.30) kabinet švz
Timotej Maroševič fizika četrtek 5. ura (11.45-12.30) kabinet za fiziko
Nives Mihelič Erbežnik matematika sreda 3. ura (9.40-10.25) zbornica
dr. Marija Mihevc glasba ponedeljek 3. ura (9.40-10.25) zbornica, kabinet humanistov
Alenka Mozer kemija ponedeljek 3. ura (9.40-10.25) zbornica
Maša Novakovič angleščina, nemščina ponedeljek 2. ura (8.50-9.35) zbornica
Alenka Ocvirk Zelič slovenščina ponedeljek 5. ura (11.45-12.30) zbornica
Jana Ozimek slovenščina četrtek 4. ura (10.55-11.40) kabinet slo, zbornica
Anže Perne angleščina četrtek 5. ura (11.45-12.30) soba pom. ravn.
Gašper Pernek kemija torek 2. ura (8.50-9.35) zbornica
Alenka Pikl Osole likovna umetnost četrtek 6. ura (12.35-13.20) zbornica
dr. Matjaž Poljanšek sociologija četrtek 3. ura (9.40-10.25) družboslovni kabinet
Helena Potočnik Vičar biologija četrtek 4. ura (10.55-11.40) zbornica
Špela Povše Pistotnik matematika petek 3. ura (9.40-10.25) zbornica
Alida Radoman geografija ponedeljek 4. ura (10.55-11.40) zbornica
Tadeja Rudolf Vahtar zgodovina četrtek 2. ura (8.50-9.35) zbornica
mag. Edin Saračević filozofija torek 3. ura (9.40-10.25) zbornica, kabinet humanistov
Andrej Smrdu kemija, pomočnika ravnateljice torek 3. ura (9.40-10.25) soba pom. ravn.
Mojca Strmčnik Žemva nemščina petek 2. ura (8.50-9.35) zbornica, kabinet 2.t.j.
Majda Šajn Stjepić psihologija ponedeljek 3. ura (9.40-10.25) zbornica
Mirjam Šemrov slovenščina ponedeljek 2. ura (8.50-9.35) zbornica
Tanja Šket slovenščina četrtek 5. ura (11.45-12.30) zbornica
Vanja Špelko matematika četrtek 3. ura (9.40-10.25) kabinet mat.
Nataša Šuligoj pomočnika ravnateljice, matematika četrtek 4. ura (10.55-11.40) soba pom. ravn.
Julijana Taseva francoščina, italijanščina petek 3. ura (9.40-10.25) zbornica
Marina Trost informatika ponedeljek 6. ura (12.35-13.20) kabinet informatike
Romana Vrtačič matematika torek 2. ura (8.50-9.35) zbornica
Nuša Završnik Ražen športna vzgoja petek 3. ura (9.40-10.25) kabinet švz