Delovanje šole in pouk

Govorilne ure

Na Gimnaziji Vič imamo organizirane tedenske dopoldanske govorilne ure in skupne popoldanske govorilne ure.

V šolskem letu 2019/20 so skupne popoldanske govorilne ure:

  • v torek 17. decembra 2019 in
  • v torek 21. aprila 2020.

Razpored dopoldanskih govorilnih ur

Za lažje iskanje lahko imena razvrstite po predmetnih oz. delovnih področjih ali pa po abecedi s klikom na gumba desno spodaj.

ime in priimek predmet dan ura prostor
Sonja Artač biologija četrtek 2. ura (8.50-9.35) 5. etaža/kabinet
Klemen Bajec informatika sreda 4. ura (10.55-11.40) kabinet informatike
Marija Boh geografija petek 2. ura (8.50-9.35) zbornica
Barbka Černe Gresl biologija torek 3. ura (9.40-10.25) zbornica
Ajda Erjavec svetovalna služba po dogovoru / svetovalna služba
Šarlota Flisek nemščina četrtek 2. ura (8.50-9.35) kabinet 2.t.j.
Timothy David Gallagher angleščina, tuji učitelj ponedeljek 6. ura (12.35-13.20) kabinet ang
Maja Gerden angleščina torek 2. ura (8.50-9.35) zbornica
Mojca Glaser Tehovnik zgodovina sreda 5. ura (11.45-12.30) zbornica
Barbara Hudovernik fizika torek 3. ura (9.40-10.25) kabinet za fiziko
Eva Jelen šolska prehrana, pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov po dogovoru / kabinet
Miriam Jereb Batagelj španščina petek 2. ura (8.50-9.35) kabinet za 2.t.j.
Jana Jerman geografija petek 5. ura (11.45-12.30) zbornica
Darinka Kadunc Magajna zgodovina ponedeljek 2. ura (8.50-9.35) zbornica
dr. Vida Kariž Merhar fizika torek 3. ura (9.40-10.25) kabinet za fiziko
Cedric Klein francoščina, tuji učitelj torek 3. ura (9.40-10.25) zbornica
Blanka Klobučar angleščina ponedeljek 6. ura (12.35-13.20) kabinet ang
Živa Kološa svetovalna služba po dogovoru / svetovalna služba
Mojca Kosi angleščina, slovenščina četrtek 4. ura (10.55-11.40) kabinet ang, zbornica
mag. Alenka Krapež ravnateljica, informatika po dogovoru / soba ravnateljice
Marjetka Krapež slovenščina ponedeljek 5. ura (11.45-12.30) kabinet slo, zbornica
Hanka Lebič matematika ponedeljek 6. ura (12.35-13.20) zbornica
Mateja Legan Crnoja angleščina sreda 4. ura (10.55-11.40) soba pom. ravn.
Marta Lukanec kemija petek 2. ura (8.50-9.35) zbornica
Mojca Manfreda športna vzgoja sreda 5. ura (11.45-12.30) kabinet švz
Nejc Marinič športna vzgoja torek 3. ura (9.40-10.25) kabinet švz
Timotej Maroševič fizika četrtek 4. ura (10.55-11.40) kabinet za fiziko
Nives Mihelič Erbežnik matematika torek 2. ura (8.50-9.35) zbornica
dr. Marija Mihevc glasba ponedeljek 5. ura (11.45-12.30) zbornica, kabinet humanistov
Alenka Mozer kemija četrtek 4. ura (10.55-11.40) zbornica
Maša Novakovič angleščina, nemščina sreda 2. ura (8.50-9.35) zbornica
Alenka Ocvirk Zelič slovenščina sreda 3. ura (9.40-10.25) zbornica
Jana Ozimek slovenščina četrtek 5. ura (11.45-12.30) kabinet slo, zbornica
Anže Perne angleščina sreda 3. ura (9.40-10.25) zbornica
Alenka Pikl Osole likovna umetnost ponedeljek 2. ura (8.50-9.35) zbornica
dr. Matjaž Poljanšek sociologija četrtek 3. ura (9.40-10.25) družboslovni kabinet
Helena Potočnik Vičar biologija četrtek 5. ura (11.45-12.30) zbornica
Alida Radoman geografija četrtek 4. ura (10.55-11.40) zbornica
Žiga Regina športna vzgoja ponedeljek 6. ura (12.35-13.20) kabinet švz
Tadeja Rudolf Vahtar zgodovina sreda 3. ura (9.40-10.25) zbornica
mag. Edin Saračević filozofija četrtek 3. ura (9.40-10.25) zbornica, kabinet humanistov
Andrej Smrdu kemija, pomočnika ravnateljice petek 4. ura (10.55-11.40) soba pom. ravn.
Mojca Strmčnik Žemva nemščina petek 2. ura (8.50-9.35) zbornica
Tatiana Elisabet Sušnik matematika torek 3. ura (9.40-10.25) zbornica
Majda Šajn Stjepić psihologija ponedeljek 4. ura (10.55-11.40) zbornica
Mirjam Šemrov slovenščina torek 2. ura (8.50-9.35) zbornica
Tomaž Škafar športna vzgoja ponedeljek 4. ura (10.55-11.40) kabinet švz
Tanja Šket slovenščina torek 2. ura (8.50-9.35) zbornica
Vanja Špelko matematika torek 5. ura (11.45-12.30) kabinet mat.
Nataša Šuligoj pomočnika ravnateljice, matematika četrtek 5. ura (11.45-12.30) soba pom. ravn.
Julijana Taseva francoščina, italijanščina torek 3. ura (9.40-10.25) zbornica
Marina Trost informatika četrtek 4. ura (10.55-11.40) kabinet informatike
Romana Vrtačič matematika ponedeljek 5. ura (11.45-12.30) zbornica
Sabrina Weiser nemščina, tuja učiteljica petek 4. ura (10.55-11.40) zbornica
Nuša Završnik Ražen športna vzgoja ponedeljek 3. ura (9.40-10.25) kabinet švz