Delovanje šole in pouk

Govorilne ure

Trenutno vse govorilne ure praviloma potekajo po telefonu ali kako drugače na daljavo. Izjemoma se lahko učitelj dogovori tudi za osebni obisk starša v šoli, a se v tem primeru preverja izpolnjevanje PCT pogoja.

Vabimo vas, da se preko elektronske pošte z učiteljem dogovorite za način in termin govorilne ure.

Razpored dopoldanskih govorilnih ur

Angleščina

Maja Gerden četrtek 3. ura (9.40—10.25)
Blanka Klobučar sreda 5. ura (11.45—12.30)
Mojca Kosi petek 5. ura (11.45—12.30)
Nina Kremžar sreda 2. ura (8.50—9.35)
odsotna: : Mateja Legan Crnoja po dogovoru
Maša Novakovič ponedeljek 2. ura (8.50—9.35)
Anže Perne sreda 5. ura (11.45—12.30)
tuji učitelj: Timothy David Gallagher sreda 5. ura (11.45—12.30)

Biologija

Sonja Artač četrtek 3. ura (9.40—10.25)
Barbka Černe Gresl ponedeljek 5. ura (11.45—12.30)
Helena Potočnik Vičar četrtek 3. ura (9.40—10.25)
Eva Šajn torek 3. ura (9.40—10.25)
laborantka: Ksenija Švigelj Mastikosa po dogovoru

Filozofija

mag. Edin Saračević sreda 5. ura (11.45—12.30)

Fizika

Barbara Hudovernik torek 3. ura (9.40—10.25)
dr. Vida Kariž Merhar torek 2. ura (8.50—9.35)
Timotej Maroševič torek 3. ura (9.40—10.25)
laborant: Denis Pavlin po dogovoru

Francoščina

Urša Neubauer torek 3. ura (9.40—10.25)
Julijana Taseva sreda 4. ura (10.55—11.40)
tuji učitelj: Cedric Klein sreda 4. ura (10.55—11.40)

Geografija

Marija Boh sreda 3. ura (9.40—10.25)
Jana Jerman četrtek 6. ura (12.35—13.20)
Tjaša Koštomaj četrtek 5. ura (11.45—12.30)

Glasba

dr. Marija Mihevc torek 5. ura (11.45—12.30)

Informatika

Klemen Bajec četrtek 3. ura (9.40—10.25)
mag. Alenka Krapež po dogovoru
Marina Trost četrtek 3. ura (9.40—10.25)

Italijanščina

Julijana Taseva sreda 4. ura (10.55—11.40)

Kemija

Marta Lukanec četrtek 2. ura (8.50—9.35)
Alenka Mozer torek 5. ura (11.45—12.30)
Andrej Smrdu sreda 3. ura (9.40—10.25)
laborantka: Andreja Šporar po dogovoru

Likovna umetnost

Urša Neubauer torek 3. ura (9.40—10.25)

Matematika

Tjaša Bajc petek 4. ura (10.55—11.40)
Hanka Lebič petek 3. ura (9.40—10.25)
Nives Mihelič Erbežnik četrtek 6. ura (12.35—13.20)
Vanja Špelko četrtek 4. ura (10.55—11.40)
Nataša Šuligoj četrtek 5. ura (11.45—12.30)
Romana Vrtačič četrtek 4. ura (10.55—11.40)

Nemščina

Šarlota Flisek torek 5. ura (11.45—12.30)
Maša Novakovič ponedeljek 2. ura (8.50—9.35)
Mojca Strmčnik Žemva petek 5. ura (11.45—12.30)
tuja učiteljica: Sabrina Weiser ponedeljek 5. ura (11.45—12.30)

Psihologija

Majda Šajn Stjepić sreda 4. ura (10.55—11.40)

Slovenščina

Mojca Kosi petek 5. ura (11.45—12.30)
Marjetka Krapež petek 5. ura (11.45—12.30)
Alenka Ocvirk Zelič sreda 6. ura (12.35—13.20)
Jana Ozimek torek 5. ura (11.45—12.30)
Mirjam Šemrov petek 4. ura (10.55—11.40)
Tanja Šket četrtek 2. ura (8.50—9.35)

Sociologija

Lucija Zala Bezlaj petek 5. ura (11.45—12.30)
dr. Matjaž Poljanšek četrtek 3. ura (9.40—10.25)

Španščina

Miriam Jereb Batagelj četrtek 2. ura (8.50—9.35)
Laura Repovš torek 3. ura (9.40—10.25)

Športna vzgoja

Mojca Manfreda torek 4. ura (10.55—11.40)
Nejc Marinič torek 3. ura (9.40—10.25)
Žiga Regina sreda 3. ura (9.40—10.25)
Tomaž Škafar torek 5. ura (11.45—12.30)
Nuša Završnik Ražen sreda 5. ura (11.45—12.30)

Zgodovina

Mojca Glaser Tehovnik torek 4. ura (10.55—11.40)
Tjaša Koštomaj četrtek 5. ura (11.45—12.30)
Tadeja Rudolf Vahtar četrtek 4. ura (10.55—11.40)