Delovanje šole in pouk

Govorilne ure

Trenutno vse govorilne ure potekajo na daljavo. Skupnih govorilnih ur, ki so napovedane za 15. december, zato ne bomo organizirali. Vabimo vas, da se za govorilno uro naročite preko elektronske pošte (Elektronski naslovi zaposlenih).

Razpored dopoldanskih govorilnih ur

Govorilne ure po dogovoru z razrednikom oziroma učiteljem predmeta potekajo po telefonu, preko videokonferenčnega sistema ali po elektronski pošti.

ime in priimek predmet dan ura prostor
Sonja Artač biologija torek 3. ura (9.40—10.25) 5. etaža/kabinet
Klemen Bajec informatika četrtek 4. ura (10.55—11.40) kabinet informatike
Dimitrij Banda svetovalna služba po dogovoru / svetovalna služba
Marija Boh geografija ponedeljek 2. ura (8.50—9.35) zbornica
Barbka Černe Gresl biologija ponedeljek 3. ura (9.40—10.25) zbornica
Ajda Erjavec svetovalna služba po dogovoru / svetovalna služba
Šarlota Flisek nemščina ponedeljek 2. ura (8.50—9.35) kabinet 2.t.j.
Timothy David Gallagher angleščina, tuji učitelj sreda 4. ura (10.55—11.40) kabinet ang
Maja Gerden angleščina torek 3. ura (9.40—10.25) zbornica
Mojca Glaser Tehovnik zgodovina torek 3. ura (9.40—10.25) zbornica
Barbara Hudovernik fizika četrtek 2. ura (8.50—9.35) kabinet za fiziko
Eva Jelen šolska prehrana, pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov po dogovoru / kabinet
Miriam Jereb Batagelj španščina petek 3. ura (9.40—10.25) kabinet za 2.t.j.
Jana Jerman geografija četrtek 4. ura (10.55—11.40) zbornica
dr. Vida Kariž Merhar fizika petek 4. ura (10.55—11.40) kabinet za fiziko
Cedric Klein francoščina, tuji učitelj torek 5. ura (11.45—12.30) zbornica
Blanka Klobučar angleščina sreda 4. ura (10.55—11.40) kabinet ang
Mojca Kosi angleščina, slovenščina petek 6. ura (12.35—13.20) kabinet ang, zbornica
Tjaša Koštomaj geografija, zgodovina četrtek 2. ura (8.50—9.35) zbornica
mag. Alenka Krapež ravnateljica, informatika po dogovoru / soba ravnateljice
Marjetka Krapež slovenščina torek 4. ura (10.55—11.40) kabinet slo, zbornica
Nina Kremžar angleščina četrtek 2. ura (8.50—9.35) zbornica
Hanka Lebič matematika petek 5. ura (11.45—12.30) zbornica
Mateja Legan Crnoja angleščina četrtek 4. ura (10.55—11.40) soba pom. ravn.
Marta Lukanec kemija sreda 3. ura (9.40—10.25) zbornica
Mojca Manfreda športna vzgoja četrtek 4. ura (10.55—11.40) kabinet švz
Nejc Marinič športna vzgoja petek 3. ura (9.40—10.25) kabinet švz
Timotej Maroševič fizika torek 4. ura (10.55—11.40) kabinet za fiziko
Nives Mihelič Erbežnik matematika četrtek 4. ura (10.55—11.40) zbornica
dr. Marija Mihevc glasba ponedeljek 5. ura (11.45—12.30) zbornica, kabinet humanistov
Alenka Mozer kemija ponedeljek 4. ura (10.55—11.40) zbornica
Maša Novakovič angleščina, nemščina četrtek 4. ura (10.55—11.40) zbornica
Alenka Ocvirk Zelič slovenščina sreda 2. ura (8.50—9.35) zbornica
Jana Ozimek slovenščina torek 2. ura (8.50—9.35) kabinet slo, zbornica
Anže Perne angleščina sreda 2. ura (8.50—9.35) zbornica
Alenka Pikl Osole likovna umetnost četrtek 2. ura (8.50—9.35) zbornica
dr. Matjaž Poljanšek sociologija ponedeljek 3. ura (9.40—10.25) družboslovni kabinet
Helena Potočnik Vičar biologija torek 3. ura (9.40—10.25) zbornica
Žiga Regina športna vzgoja petek 5. ura (11.45—12.30) kabinet švz
Laura Repovš španščina ponedeljek 2. ura (8.50—9.35) zbornica
Tadeja Rudolf Vahtar zgodovina sreda 3. ura (9.40—10.25) zbornica
mag. Edin Saračević filozofija četrtek 3. ura (9.40—10.25) zbornica, kabinet humanistov
Andrej Smrdu kemija, pomočnika ravnateljice četrtek 3. ura (9.40—10.25) soba pom. ravn.
Mojca Strmčnik Žemva nemščina torek 5. ura (11.45—12.30) zbornica
Tatiana Elisabet Sušnik matematika sreda 5. ura (11.45—12.30) zbornica
Majda Šajn Stjepić psihologija sreda 4. ura (10.55—11.40) zbornica
Mirjam Šemrov slovenščina sreda 5. ura (11.45—12.30) zbornica
Tomaž Škafar športna vzgoja ponedeljek 4. ura (10.55—11.40) kabinet švz
Tanja Šket slovenščina torek 3. ura (9.40—10.25) zbornica
Vanja Špelko matematika četrtek 4. ura (10.55—11.40) kabinet mat.
Nataša Šuligoj pomočnika ravnateljice, matematika ponedeljek 4. ura (10.55—11.40) soba pom. ravn.
Julijana Taseva francoščina, italijanščina sreda 2. ura (8.50—9.35) zbornica
Marina Trost informatika torek 2. ura (8.50—9.35) kabinet informatike
Romana Vrtačič matematika torek 4. ura (10.55—11.40) zbornica
Sabrina Weiser nemščina, tuja učiteljica sreda 6. ura (12.35—13.20) zbornica
Nuša Završnik Ražen športna vzgoja torek 5. ura (11.45—12.30) kabinet švz